Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Główna » Archiwum wpisów

W tegorocznej, już II edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego planowane są pojedynki w czterech kategoriach.

... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 262 | Dodał: qeep | Data: 17/04/2014 | Komentarze (0)

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nowej zabawie na boiskach ORLIKa. Każdy będzie mógł sprawdzić się w TURBO konkurencjach, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy lekkiej atletyki.

Wyświetleń: 369 | Dodał: qeep | Data: 13/04/2014 | Komentarze (2)

Zapraszam wszystkich amatorów tenisa ziemnego do wzięcia udziału w II edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego.

Wyświetleń: 399 | Dodał: qeep | Data: 11/04/2014 | Komentarze (15)

Zapraszam na pierwszy w tym roku turniej piłki nożnej. Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar ORLIKA 2014, odbędzie się dnia 26/04/2014 na obiektach sportowych Orlika w Mikołajkach Pom. Regulamin i karta zgłoszeń znajdują się poniżej.

Wyświetleń: 300 | Dodał: qeep | Data: 06/04/2014 | Komentarze (0)

Zapraszam wszystkich chętnych na obiekt sportowy ORLIK 2012 w Mikołajkach Pomorskich.

Wyświetleń: 259 | Dodał: qeep | Data: 01/04/2014 | Komentarze (0)

W środę po raz pierwszy w Mikołajkach Pomorskich rozegrany został noworoczny mecz piłkarski, w którym zmierzyły się drużyny Starszych i Młodszych. Górą okazali się Młodsi, którzy wygrali ze Starszymi 12:8. W meczu wzięło ogółem 10 osób, ośmiu zawodników i dwóch trenerów.

Wyświetleń: 1345 | Dodał: qeep | Data: 02/01/2014 | Komentarze (3)

Wyświetleń: 422 | Dodał: qeep | Data: 28/12/2013 | Komentarze (0)

Wyświetleń: 354 | Dodał: qeep | Data: 24/12/2013 | Komentarze (0)

Proszę o umawianie się na rozegranie zaległych kolejek meczów z ligi i pucharu ligi FIFA 14.

Wyświetleń: 420 | Dodał: qeep | Data: 21/11/2013 | Komentarze (0)

Drużyna AMATORKA została zwycięzcą ostatniego w tym roku turnieju organizowanego na miejscowym Orliku.
Wyświetleń: 303 | Dodał: qeep | Data: 30/10/2013 | Komentarze (0)